Журі міжнародного конкурсу МИСТЕЦТВ
«Зорі Стамбула»
06.11.2021p.

Олег Тищик (Україна)

ІНСТРУМЕНТАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО
Директор Полтавської обласної філармонії, головний диригент, лауреат Міжнародного конкурсу в м. Клінгенталь (Німеччина), лауреат обласної премії ім. І.П.Котляревського, член журі міжнародного конкурсу виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта» (м.Харків) та Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Барви Полтави» виконавської майстерності гри на народних інструментах учнів та викладачів мистецьких шкіл (м.Полтава). Нагороджений Грамотою Міністерства культури України в 2013 р. та 2018 р. Нагороджений Відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» в 2016 р.

Левент Килич (ТУРЕЧЧИНА)

ІНСТРУМЕНТАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО
Власник музичної організації в Туреччині з 1994 року. Організатор численних фестивалів, конкурсів, концертів в Туреччині, з 2000 року координатор та організатор концертів та конкурсів класичної та турецької народної музики. З 2012 року директор і член журі міжнародних конкурсів дитячої творчості на Єгейскьму узбережжі Туреччини. Автор більше 300 віршів та пісень.

Наталія Іванченко (Україна)

ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО
Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів читців та артистів естрадного жанру. Заслужена артистка України. Артистка розмовно-театрального жанру Полтавської обласної філармонії.

Ufuk Ibrahimoglu (ТУРЕЧЧИНА)

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО
Викладач мистецтва та живопису. Закінчила Ататюркський університет Мармара Проф. 1996 року закінчила абстрактну майстерню Мехмета. Продовжує свою професію вчителем образотворчого мистецтва у Малтепі, Стамбул. Виставки. 1996 Групова виставка живопису Культурного центру Каддебостан 1996 Виставковий зал Йилдиз, виставка змішаного освітлення, Бешикташ, Стамбул 2010 Змішана виставка Ебру Бургазада Стамбул Персональна виставка живопису на TÜYAP Art Fair 2012, Бейлікдюзю, Стамбул 2012 13 Любов Світ Дружба Фестиваль Культури та Мистецтва Групова виставка Живопис Ереглі (Чорне море)

Юлiя Барко (УКРАЇНА)

ОБРАЗОТВОРЧЕ та ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВЕ МИСТЕЦТВО
Член нацiональноï спілки художників України. Художник-живописець, графiк, iлюстратор. Лауреат всеукраïнських конкурсiв, володар Гран-Прi, керiвник студiï образотворчого мистецтва "Володимирська" при храмi святого рiвноапостольного князя Володимира,викладач образотворчого мистецтва ДДШМ №4 iм. Б. Гмирi, магiстр релiгiєзнавства, автор арт-проектiв «Мистецький погляд у минуле та прийдешнє. Фiлософiя - очима сучасностi», та «Свiт театру», член оргкомiтету всеукраïнського конкурсу дитячого малюнку та писанкарства «Пасхальна палiтра», член журi мiжнародних фестивалів та конкурсiв. Роботи зберiгаються в музеях краïни та приватних колекцiях в Украïнi, Бiлорусi, Росiï та Iталiï.

Ольчай Шахін (Туреччина)

ВОКАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО
Викладач вокалу Університету Аднан Мендерес, Туреччина. Під її керівництвом поставлено декілька опер на сцені університету. Лауреат багатьох міжнародних конкурсів в Туреччині та за кордоном.

Ліліана Скляр (УКРАЇНА)

ГОЛОВА ЖУРІ
ВОКАЛ ТА ІНСТРУМЕНТАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО
Член журі всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Магістр естрадного співу. Бандуристка. Викладач академічного, народного та естрадного вокалу. Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Володар ГРАН-ПРІ. Артистка Полтавської філармонії. Організатор концертів, сценарист, ведуча. Співзасновник та співорганізатор фестивально-туристичного об’єднання «МИР-ФЕСТ»

Оксана Кондрашова (УКРАЇНА)

ОРГАНІЗАТОР КОНКУРСУ
Засновник та директор ТОВ «Туристичний оператор «МИР». Співзасновник та співорганізатор фестивально-туристичного об’єднання «МИР-ФЕСТ» Організатор міжнародних та всеукраїнських конкурсів в Україні, Болгарії, Грузії та Туреччині.