“МИР ФЕСТ” відкритий для нових пропозицій. Ми уважно прислухаємося до учасників і користувачів сайту, чиї думки та побажання стають джерелом нових ідей.
Ви завжди можете залишити своє зауваження чи відгук за допомогою спеціальної форми зв’язку, розташованої нижче.

Велика подяка!!!

Rated 5 out of 5
04.12.2021

Дуже дякуємо за чудову організацію конкурсу та професійність оцінювання виступів, здоров’я та нових креативних ідей шанованому журі!👏💐😀.

Ірина Шиманськ

Професійно!

Rated 5 out of 5
03.12.2021

Якщо без емоційної складової то так: ПРОФЕСІЙНО,ЗЛАГОДЖЕНО,ЛЮДЯНО!
Емоційна оцінка- підтримка конкурсантів з боку жюрі та організаторів,витримка та коректні пояснення.- 10 балів.

Чоповська Н.О. м.Тетіів

Ви круті!

Rated 5 out of 5
03.12.2021

Дуже вдячна організаторам фестивалю «Золоті промені талантів» за емоціі, за високу оцінку, за настрій. Ви круті. Успіхів вам і процвітання!
Окреме дякую за влучні поради та рекомендації!

Оксана

Зорі Стамбула

Rated 5 out of 5
29.11.2021

Щиро дякуємо!Чудовий конкурс,дуже гарні дипломи,подяки,нагороди.Сподіваємось на подальшу співпрацю!!!Особлива вдячність організаторам

Ірина

Подяка

Rated 5 out of 5
26.11.2021

Вдячні організаторам за чудовий конкурс, жюрі за високі оцінки. Нагороди учасникам та подяки курівникам Супер. Дякуємо.

Діна

Відгук до фестивалю “Зорі Стамбула”

Rated 5 out of 5
12.11.2021

Доброго дня шановні організатори та члени журі фестивалю “Зорі Стамбула”, дозвольте подякувати вам за важливу і конче необхідну працю на ниві популяризації української культури. Разом з тим як викладач не можу не відзначити що проведенням відповідних форумів ви виконуєте ще одну важливу функцію, а саме формування “командного духу” (вибачате за русизм). Яскравим прикладом цього є колективна праця, що прослідковується у ланцюжку “учні(вихованці) – вчитель (керівник гуртка) – батьки”, що продемонструвала групою до котрої входять Рябошли Аліна (не буду писати прізвища усіх учнів) тому, що хотіла б відзначити саме роботу керівника (нажаль його чи її прізвища не знайшла). Якби на форумі була номінація за кращого наставника яб обов’язково проголосувала за таку людину, тому що ми з вами знаємо як важко організувати батьків…
Разом з цим ще хочу подякувати дівчаткам із ансамблю бандуристок “Срібні струни” та тріо “Козачка”. Свої враження про їх творчість ч написала їм у особисті повідомлення. Лишень хочу сказати, що я маю традицію розпочинати день з філіжанки кави під гарну мелодію, тож уже другий ранок поспіль свою вранішню каву я п’ю слухаючи їхнє чудове виконання.
Ще раз щиро вдячна за вашу працю, з повагою кандидат мистецтвознавства Світлана Чернецька.

Светлана Чернецкая

Зори Стамбула

Rated 4 out of 5
12.11.2021

Очень благодарны членам жюри и организаторам конкурса за оценку нашей работы. Особенно хочется поблагодарить пани Лилиану за компетентность,отзывчивость, доброту , профессиализм! Вы идете в ногу со временем !Желаем всем здоровья, новых творческих идей и реализаций!!!!

Андреева Любовь

Визнання талантів

Rated 5 out of 5
12.11.2021

Дякую за конкурс! Це перший крок, особливого дітей, до визнання їхнього таланту. Радість в оченятах дітей- найвища насолода для рідних.

Людмила

Мир Фест- це перемога!!!!

Rated 5 out of 5
11.11.2021

Велика подяка організаторам конкурсу та журі за високу оцінку роботи моєї доньки! Чекаємо нових конкурсів!!!

Світлана

Мир фест – це круто!

Rated 5 out of 5
14.10.2021

Доброго дня, друзі! Від учасників конкурсу та особисто від себе хочу висловити подяку організаторам конкурсу “Жовтневий мир-фест” та пані Ліліані Скляр за об’єктивність, доброзичливість, чуйність та професійну принциповість! Многая літа!

Людмила

З таким крутим😍 керiвником як Лiлiана Скляр, хоч на край свiту!🔥

Rated 5 out of 5
12.09.2021

Дуже дякую за вашi чудовi фестивалi та майстер-класи. Органiзацiя на вищому рiвнi. Лiлiана Скляр менi дуже сподобалась як людина з першоï телефонноï розмови. Це дуже порядна, цiкава, творча, яскрава та освiдчена людина. Окрiм того, вона чудовий викладач. Дуже круто мати справу з людьми, близькими тобi по духу. Цi слова вiд щирого серця. Будемо i надалi приймати участь у ваших конкурсах, фестивалях та майстер-класах. Ви неймовiрнi! Успiхiв Вам!🌈🥰⚘🙏

Трошина Юлiя

Подяка

Rated 5 out of 5
08.09.2021

Мир-фест завжди дарував велике задоволення.дуже чемнi органiзатори проекту. Натхнення i успiхiв!!!

Тетяна

🌷🌷🌷

Rated 5 out of 5
27.08.2021

Дуже дякуємо організаторам за турботу і інтелигентність. Світлі і хороші люди. А діткам подарували, яскраві емоції і радість. Успіхів вашому проекту.🌷🌷🌷

Тетяна

Чудова організація конкурсу

Rated 5 out of 5
27.08.2021

Мої студенти приймали участь в онлайн конкурсах – все на високому рівні! Гарна комунікація з організаторами. Чесне оцінювання! Щиро дякую!

Ірина

Безмежна вдячність керівникам та організаторам!!!

Rated 5 out of 5
26.08.2021

Дуже задоволена організацією МИР ФЕСТ!!! Майже рік приймаємо участь в Ваших конкурсах, вже безліч дипломів і нагород маємо саме з Ваших фестивалів! Дуже ну дуже гарні дипломи, подяки та кубки, кожного разу думаю все, досить, але побачивши запрошення на новий фестиваль не можливо стриматися від яскравих фарб на запропонованих дипломах! Від щирого серця дякую всім Вам за Вашу не легку працю, та за те, що даруєте нашим дітям безмежну радість! Дай Боже Вам всім здоров’я, Вам і Вашим родинам!!!

Мельник Ольга

ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОГО РОСТУ ДУЖЕ ПОТРІБНІ ЦІ ФЕСТИВАЛІ!!!

Rated 5 out of 5
26.08.2021

ДЛЯ МЕНЕ НАДЗВИЧАЙНО ВАЖЛИВА ДУМКА ЛЮДЕЙ-ПРОФЕСІОНАЛІВ!!! Я ЩИРО ВДЯЧНА ОРГАНІЗАТОРАМ ЗА МОЖЛИВІСТЬ ТВОРЧО ВИСЛОВИТИ СВОЄ ГАРЯЧЕ БАЖАННЯ ВИХОВУВАТИ ДІТЕЙ НАЙКРАЩИМИ ЗАСОБАМИ МИСТЕЦТВА І ПРОСТО ДАРУВАТИ ВСІМ ЛЮДЯМ ПРИЄМНІ ХВИЛИНИ СПОГЛЯДАННЯ ПРЕКРАСНОГО!!! ЩЕ РАЗ ДЯКУЮ!!!

Оксана

Чудові організатори

Rated 5 out of 5
26.08.2021

Злагоджено і оперативно працюють. Оцінювання справедливе. Нагороджують красивими кубками і грамотами, причому кубки кожного разу різні. Швидко відправляють нагороди.

Світлана Опара

Все сподобалось! Обов’язково ще зустрінемось!

Rated 5 out of 5
26.08.2021

Дякуємо Ліліані за нагоду прийняти участь дистанційно!
Дипломи яскраві, просто казкові (“Святкова Зоря-2020”), нагороди чудові, організатори уважні, рецензія на кожен виконаний твір (пісню). Дитина задоволена своїми результатами та подарунками🍀🍒👍

Кияниця Оксана

Відповідь для пана Дмитра від організатора Ліліани Скляр.

Rated 5 out of 5
26.08.2021

Шановний пане Дмитро.
Як організатор, із задоволенням надам відповідь.
Дякуємо за Вашу думку.
Ми цінуємо кожну думку.
Але…
Ваша поведінка була не найвищому рівні…
Ви чудово розуміли , що на кордоні від наших водіїв не залежав час перебування на кордоні.
І це спричинило затримку в часі , щоб вчасно потрапити на паром.
Тому і довелося чекати до ранку паром.
Саме ця єдина ситуація Вам і не сподобалося.
Ви своєю негативною поведінкою не соромилися демонструвати підвищеним тоном свої вислови і при цьому не зважали на дітей, і людей, які всім були і є задоволені і спокійно відпочивали.
Саме Ви вели себе не порядно і не адекватно.
І Ваш відгук показує ще більшу не повагу до людей, які Вам за доступну ціну подарували чудовий відпочинок.
У цілому, у вас та вашої родини було чудове житло, харчування, і хороший автобус.
То чому ж Ви про це не пишете???
Зауважу, що Ваша дитина навіть не приймала участь в конкурсі.
Ви просто їхали на відпочинок.
Ваша неадекватна поведінка показала Вашу сутність, і відобразила Вас як непорядну людину.
Ми, організатори, подарували чудовий відпочинок для всіх, хто їхав з ,,МИР-ФЕСТ”
Зауважу, що лише Ви один залишилися не задоволені, а всі інші отримали хороший відпочинок та УСПІШНУ участь у конкурсі.
Отож, рекомендуємо Вам літати літаком і вести себе порядно і спокійно в будь який ситуації.
Бажаємо Вам та вашій родині здоров’я.
З повагою Ліліана Скляр.

Ліліана Скляр

Подяка организаторам.

Rated 5 out of 5
26.08.2021

Приймаємо участь вже не перший раз.Дякуємо Вам за вашу нелегку працю.Участь і нагороди з кожним разом все краще і краще.Дякую за рівень оцінювання,за Ваш підхід до кожного,за небайдужісь,за рецензії завдяки яким ми вчимося виправляти помилки і ставати ще краще.З Вами завжди весело і цікаво.Ми з нетерпінням чекаємо нової зустрічи і завжди із задоволенням приймаємо участь у ваших проектах.Ваша команда професійна ,креативна.Незалежно від того,яке зараз важке життя ми можемо собі дозволити бути в вашій дружній родині .Процвітання Вам натхнення,здоров’я та щастя вашим родинам.ДЯКУЄМО !!!!!!!!

Наталья

Комунальний заклад Великоновосілківський селищний Будинок культури, Великоновосілківської селищної ради -народний театр мініатюр “КОЛЕСО”

Rated 5 out of 5
26.08.2021

Наші маленькі актори дуже вдячні за представлену можливість прийняти участь у фестивалі такого рівня.Дякуємо за можливість показати свої здібності та обмінятися досвідом. Дякуємо за вашу доброзичливість гостинність. Бажаємо вашому проекту довголіття та процвітання. Творчого натхнення та нових творчих знахідок. Миру та ладу організаторам проекту та їхнім сім,ям.

Марина

Fantastycznie

Rated 5 out of 5
26.08.2021

Super organizacja. I nie zapomniane wspomnienia . Napewno każdemu polecam udział w konkursach .

Natalia

Кошмар

Rated 1 out of 5
22.06.2021

Организация поездки просто ужасная!
Ничего не продумано.
Из-за неразумной организации поездки пришлось целую ночь стоять в автобусе в транзитной зоне на границе с Румынией.
Категорически не рекомендую.

Дмитрий

Міжнародний конкурс мистецтв «Любов без меж»

Rated 5 out of 5
30.03.2021

На розгляд професійного журі була представлена вистава «Біле-чорне». Юні театрали підняли важливу для їх віку тему булінгу. Вихованці студії підкорили своїм талантом і артистизмом журі театрального конкурсу та глядачів, а вистава була відзначена найвищою нагородою Гран-прі та премією «Глядацька симпатія».

Вихованці зразкової музично-драматичної студії «Теремок» міського Центру дитячої творчості» під керівництвом Відмінника освіти України Валентини Поцелуєвої