Журі міжнародного конкурсу МИСТЕЦТВ
«КВІТНЕВА ФАНТАЗІЯ»
25.04.2021p.

Каха Читая
ХОРЕОГРАФІЯ
Заслужений хореограф Грузії, балетмейстер, орденоносець, керівник двох зразкових ансамблів Грузії «Колха» і «Аркабі», голова товариства з розвитку культури і туризма Грузії, організатор міжнародного конкурсу «Золоте руно»
Домашенко Тетяна Юріївна
ХОРЕОГРАФІЯ
Голова Дніпропетровського осередку Національної хореографічної спілки України. Заслужений працівник культури України. Художній керівник зразкового ансамблю народного танцю "Щасливе дитинство" м. Дніпро
Анікєєва Анастасія Максимовна
ХОРЕОГРАФІЯ
Танцюристка, хореограф, імпровізатор у семі напрямках вуличного та сучасного танцю. Представник команди «Wonder crew» Костянтина Коваля. Презентер більше 50-ти майстер-класів в Києві, Кишиневі, Харкові, Дніпрі, Мелітополі, Кривому Розі, Херсоні, Черкасах і Запоріжжі. Чемпіон України трьох танцювальних організацій та лауреат різних фестивалів України, Білорусі, Росії та Європи. Переможець «World of Dance Ukraine» у 2020 році. Срібний призер 2019-го року в складі «Wonder crew». Володар спеціального призу за кращу імпровізацію на «Totem dance solo fest» в 2017 році. Багаторазовий чемпіон світу за версією «International Dance Federation». Шестиразовий переможець гран-прі за версією «International Dance Organization».
Іванченко Наталія Олексіївна
ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО
Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів читців та артистів естрадного жанру. Заслужена артистка України. Артистка розмовно-театрального жанру Полтавської обласної філармонії.
Лунгу Андрій Георгійович
ІНСТРУМЕНТАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО
Завідувач відділом народних інструментів, викладач вищої категорії в музичній школі ім. Євгенія Доги Кишинева, Республіки. Молдова. Нагороджений дипломами Міністерства освіти і культури Республіки Молдова, Мерії міста Кишинева, багаторазовий член журі міських та республіканських конкурсів. Концертував в складі оркестру молдавських народних інструментів в таких країнах як: Канада, США, Бельгія, Греція, Франція, Італія, Іспанія, Румунія, Нідерланди і Німеччина.
Левент Килич
ІНСТРУМЕНТАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО
Власник музичної організації в Туреччині з 1994 року. Організатор численних фестивалів, конкурсів, концертів в Туреччині, з 2000 року координатор та організатор концертів та конкурсів класичної та турецької народної музики. З 2012 року директор і член журі міжнародних конкурсів дитячої творчості на Єгейскьму узбережжі Туреччини. Автор більше 300 віршів та пісень.
Чекалкіна Марина Михайлівна
ІНСТРУМЕНТАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО
Заслужений працівник культури України. Директор Дніпровської дитячої музичної школи №15, старший викладач вищої категорії. Директор та художній керівник міжнародного конкурсу юних баяністів та акордеоністів імені Миколи Різоля. Член музичної та театральної спілки України.
Тищик Олег Борисович
ІНСТРУМЕНТАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО
Директор Полтавської обласної філармонії, головний диригент, лауреат Міжнародного конкурсу в м. Клінгенталь (Німеччина), лауреат обласної премії ім. І.П.Котляревського, член журі міжнародного конкурсу виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта» (м.Харків) та Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Барви Полтави» виконавської майстерності гри на народних інструментах учнів та викладачів мистецьких шкіл (м.Полтава). Нагороджений Грамотою Міністерства культури України в 2013 р. та 2018 р. Нагороджений Відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» в 2016 р.
Барко Юлiя Миколаївна
ОБРАЗОТВОРЧЕ та ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВЕ МИСТЕЦТВО
Член нацiональноï спілки художників України. Художник-живописець, графiк, iлюстратор. Лауреат всеукраïнських конкурсiв, володар Гран-Прi, керiвник студiï образотворчого мистецтва "Володимирська" при храмi святого рiвноапостольного князя Володимира,викладач образотворчого мистецтва ДДШМ №4 iм. Б. Гмирi, магiстр релiгiєзнавства, автор арт-проектiв «Мистецький погляд у минуле та прийдешнє. Фiлософiя - очима сучасностi», та «Свiт театру», член оргкомiтету всеукраïнського конкурсу дитячого малюнку та писанкарства «Пасхальна палiтра», член журi мiжнародних фестивалів та конкурсiв. Роботи зберiгаються в музеях краïни та приватних колекцiях в Украïнi, Бiлорусi, Росiï та Iталiï.
Марина Еременко
ОБРАЗОТВОРЧЕ та ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВЕ МИСТЕЦТВО
Учредитель содружества Русских художников в Болгарии. Художник, живописец, график дизайнер, иллюстратор, иконописец. Воспитаница Московского городского народного университета имени А. Л. Шанявского. Член и учредитель содружества русских художников в Болгарии,кандидат в члены Союза болгарских художников, организатор и участник международных выставок, дизайнер собственной линии одежды, дизайнер логотипов, рекламных материалов. Обладатель премии за вклад в культурное развитие рос.сотрудничеству персональной выставкой в Генеральном Консульстве в г.Варна, Русский,культурный информационный центр в г. Софии. Вкус к прекрасному и творческому подходу продолжается и в работе проф.моделью уже как 12 лет. Многодетная мама, искусство в жизнь.
Ольчай Шахін
ВОКАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО
Викладач вокалу Університету Аднан Мендерес, Туреччина. Під її керівництвом поставлено декілька опер на сцені університету. Лауреат багатьох міжнародних конкурсів в Туреччині та за кордоном.
Ширінська Олена Петрівна
ВОКАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО
Завідувач навчально- методичним відділом Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки, викладач циклової комісії «Хорове диригування».Член всеукраїнської національної музичної спілки.
Капітонова Людмила Миколаївна
ВОКАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО
Лауреат всеукраїнських конкурсів, серед яких:«У Чорного моря», «Таланти твої, Україно», «Наша земля – Україна», «Червона рута», «Перлини Сезону» Багаторазова володарка Гран-прі у Міжнародних фестивалях та конкурсах. Співпрацює з відомими артистами, колективами і проектами, такими як: THEHARDKISS, ОКЕАН ЕЛЬЗИ, ALYONAALYONA. Півфіналістка вокального телешоу «Голос Країни -3» . Фіналістка національного відбору України у міжнародному пісенному конкурсі Євробачення 2016р. у складі гурту TheHardkiss. Учасниця виступу у концертній програмі, присвяченій святкуванню 25-ї річниці Дня Незалежності України з рок-группою «Океан Ельзи» на Олімпіському стадіоні м. Києва. Фронтвумен гурту «FolkyFunky»
Скляр Ліліана Вікторівна
ГОЛОВА ЖУРІ та ДИРЕКТОР БАГАТОЖАНРОВОГО КОНКУРСУ «КВІТНЕВА ФАНТАЗІЯ»
Член журі всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Магістр естрадного співу. Бандуристка. Викладач академічного, народного та естрадного вокалу. Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Володар ГРАН-ПРІ. Артистка Полтавської філармонії. Організатор концертів, сценарист, ведуча. Співзасновник та співорганізатор фестивально-туристичного об’єднання «МИР-ФЕСТ»
Кондрашова Оксана Вікторівна
ОРГАНІЗАТОР КОНКУРСУ
Засновник та директор ТОВ «Туристичний оператор «МИР». Співзасновник та співорганізатор фестивально-туристичного об’єднання «МИР-ФЕСТ» Організатор міжнародних та всеукраїнських конкурсів в Україні, Болгарії, Грузії.