Журі міжнародного конкурсу МИСТЕЦТВ
«ТВОРЧА РОДИНА "МИР-ФЕСТ"»
23.05.2021p.

ДИСТАНЦІЙНА
форма участі

Майя Онищук (УКРАЇНА)
ІНСТРУМЕНТАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО
Заслужена артистка України. Викладач по класу скрипки, громадський діяч. Солістка-скрипалька академічного ансамблю України «Козаки Поділля» Хмельницької обласної філармонії. Учасник міжнародного заходу "Дні України" (Париж,Франція). Волонтер творчої сотні «Рух до перемоги». Член жюрі всеукраїнських та міжнародних конкурсів.
Юрій Павленко (УКРАЇНА)
ІНСТРУМЕНТАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО
Заслужений працівник культури України, викладач-методист вищої категорії Черкаської дитячої музичної школи № 5 та Черкаського музичного коледжу ім. С.С.Гулака-Артемовського. Володар медалі «За сумлінну працю». Автор навчальних програм: «Сопілка перші кроки», «Музичний інструмент сопілка», «Твори в перекладі для сопілки». Член жюрі всеукраїнських та міжнародних конкурсів.
Левент Килич (ТУРЕЧЧИНА)
ІНСТРУМЕНТАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО
Власник музичної організації в Туреччині з 1994 року. Організатор численних фестивалів, конкурсів, концертів в Туреччині, з 2000 року координатор та організатор концертів та конкурсів класичної та турецької народної музики. З 2012 року директор і член журі міжнародних конкурсів дитячої творчості на Єгейскьму узбережжі Туреччини. Автор більше 300 віршів та пісень.
Тетяна Садохіна (УКРАЇНА)
ВОКАЛ
Заслужена артистка України Солістка Полтавської обласної філармонії та гурту "Ревізор", Лауреат премії ім.Панасана Мирного Керівник продюсерського центру "Квітограй"
Валерій Шевчук (УКРАЇНА)
ХОРЕОГРАФІЯ
Заслужений діяч естрадного мистецтва України, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Художній керівник зразкового ансамблю народно-сценічного танцю "Дзига"
Світлана Кузнєцова (УКРАЇНА)
ХОРЕОГРАФІЯ
Хореограф, викладач сучасного танцю, керівник колективу сучасного танцю, заслужений діяч естрадного мистецтва України
Марина Єременко (БОЛГАРІЯ)
ОБРАЗОТВОРЧЕ та ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВЕ МИСТЕЦТВО
Художник, живописець, графі,к дизайнер, ілюстратор, іконописець. Вихованка Московського міського народного університету імені О. Л. Шанявського. Член і засновник співтовариства художників в Болгарії, кандидат в члени Союзу болгарських художників, організатор і учасник міжнародних виставок, дизайнер власної лінії одягу, дизайнер логотипів, рекламних матеріалів. Член жюрі міжнародних виставок. Володарка премії за внесок у культурний розвиток образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва Болгарії. Організатор проєкту "Мистецтво в життя".
Григорій Богомаз-Бабій (УКРАЇНА)
ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО
Режисер-постановник, педагог майстерності актора Дніпровського мистецько-художнього коледжу культури, лауреат за найкращу вистави і режисуру театральних конкурсів фінської драматургії в СРСР (1981 р.) і вищої театральної премії Придніпров'я "СІЧЕСЛАВНА" ( 1999 р., 2008 р.)
Ліліана Скляр (УКРАЇНА)
ГОЛОВА ЖУРІ та ДИРЕКТОР БАГАТОЖАНРОВОГО КОНКУРСУ
«ТВОРЧА РОДИНА "МИР-ФЕСТ"»
Член журі всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Магістр естрадного співу. Бандуристка. Викладач академічного, народного та естрадного вокалу. Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Володар ГРАН-ПРІ. Артистка Полтавської філармонії. Організатор концертів, сценарист, ведуча. Співзасновник та співорганізатор фестивально-туристичного об’єднання «МИР-ФЕСТ»
Оксана Кондрашова (УКРАЇНА)
ОРГАНІЗАТОР КОНКУРСУ
Засновник та директор ТОВ «Туристичний оператор «МИР». Співзасновник та співорганізатор фестивально-туристичного об’єднання «МИР-ФЕСТ» Організатор міжнародних та всеукраїнських конкурсів в Україні, Болгарії, Грузії та Туреччині.